Eveniment
Adevarul despre Stirile false RTT DISTRIBUTION SRL si Tuningro
Jurnalistul Andrei Tudor de la Cancan.ro a fost invitat de administratorul firmei RTT DISTRUBUTION SRL si Tuningro.ro pentru a publica aceste informatii incendiare cu privire la recenziile , parerile si postarile pe diferite ziare din judetul iasi la adresa lor
(citez Afloarei Razvan -Draga Andrei ne-am confruntat in ultima perioada cu o serie de stiri false la adresa noastra a firmei mele RTT DISTRIBUTION SRL tuningro de la un ziar BZI.RO sau cum este cunoscuta in iasi BUNA ZIUA IASI, ne-au facut tepari, hoti si alte cuvinte jignitoare , ultima data au scris ca firma pascaneana a dat teapa unui client din iasi, cica domnul Adrian Neculau a ramas si fara bani si fara produs, cand am verificat cu echipa mea din departamentul operational acest individ si-a primit suma de bani in cunatum de 110 lei pe data de 14-03-2022 pe un produs returnat deci firma RTT DISTRIBUTION SRL si-a indeplinit obligatiile catre acest domn Adrian Neculau in termenul de 14 zile asa cum prevere OUG34/2014 insa cei la BZI.RO impreuna cu acest individ in data de 28-04-2022 au facut o stire pe care au pus-o pe BZI.RO la sectiunea Titulurile zilei intitulata O FIRMA DIN PASCANI, ACUZATA CA TRAGE TEPE PE BANDA RULANDA? L-A LASAT PE UN IESEAN SI FARA BANI SI FARA PRODUSELE COMANDATE.
Spune tu Andrei , asa ceva este inadmisibil tu iti vezi de treaba ta iti faci treaba corect legal si cu frica de Dumnezeu si un ziar mincinos scrie ca dai tepe.Anexez dovada de plata de la banca pentru cei 110 de lei primiti de Niculau Adrian pentru a vedea toata lumea dece sunt in stare acestia asa numiti ziaristi falsi BZI.RO
Bzi.ro sau Buna ziua Iasi este un portal plin de stiri false facute la comanda pentru oameni de afaceri cu bani , care mai apoi ii santajeaza cu diferite sume sa fie sterse stiri false.
Sper ca ai observat ca acel individ Nicolau Andrei a comanda un produs de 110 de lei atentie 110 lei . In ce lume traim Andrei!!!!! sa te duci la ziar pentru 110 de lei pe care i-ai si primit in contul tau bancar.
Pentru un produs de 110 lei denigrezi o firma o persoana care s-a dovedit ca nu a fost inselat cu absolut nimic , persoana respectiva primindu-si bani in termenul legal.
si sa iti mai zic inca una— Au scris iar de mine, au scris de familia mea ca trage tepe, vreau sa iti zic ca si pentru asta au fost dati in judecata si o sa iti arat si dovada. Familia mea lucreaza cinstit de cand ma stiu si nu a tepuit pe nimeni si nu si-a insusit nici macar 1 leu pe nedrept de la nimeni.
Eu personal si firma RTT DISTRIBUTION SRL AM DAT IN JUDECATA ACEST ZIAR MINCINOS IMPREUNA CU PERSOANELE RAU VOITE DE 4 ORI, ASTEPTAM SA SE JUDECE DOSARELE, INSA DACA INTRI PE PORTALUL MINISTERULUI JUSTITIE O SA TE SPERI CATE CHEMARI IN JUDECATA AU bzi.ro sau buna ziua iasi de la sute de oameni din intreaga tara.Astia trebuie inchis in secunda 1.
Cu acesta eu Afloarei Razvan trag un semnal de alarma ca toti care au fost injositi pe nedrept de acest ziar mincinos sa ii dea in judecata, sa nu astepte, cat mai urgent sa ii dea in judecata. Nu stiu cum de exista asa ceva pe fata pamantului un asmenea site ziar nici Dumnezeu nu stie ce mai este , sa publici stiri false despre oameni in sperata ca vor veni la tine sa iti dea bani pentru a nu mai scrie de tine. Ma rog la Dumnezeu ca asa ceva sa nu mai existe , si ma rog sa le dea minte in cap si sa se indrepte din nereguliele pe care le creaza multor oameni.
—–
Asadar am asistat la acest interviu dat de domnul Afloarei Razvan cu privire la stirile false si fake newus din judetul iasi si eu ca si jurnalist va sfatuiesc sa citi foarte bine sursele de stiri deoarece nu numai siteul enunatat de domnul Afloarei este cunoscut drept false ci sunt mult mai multe.
Eu personal o sa fac tot ce sta inputina sa il ajut pe domnul Afloarei Razvan sa arate lumi intregi la ce nedreptate a fost supus si anexez documentele cu cele spune de el care sau dovedit a fi reale
procesele impotriva BZI SI persoanelor rau voie
dovada de plata a returului conform pentru nicolau adrian
cele 3 procese castigate cu firmele care au data in judecata RTT DISTRIBUTION SRL si au pierdut.

Eveniment
Proiecție specială a comediei despre relații „În pielea mea” la Ploiești, în prezența echipei, pe 18 februarie!
Spectatorii din Ploiești sunt invitați pe 18 februarie, de la 18:30, la o întâlnire specială cu o parte din membrii echipei comediei „În pielea mea”: regizorul Paul Decu, alături de actorii Ioana State, Vlad și Oana Gherman, Azaleea Necula și Gabriel Vatavu. Proiecția filmului de la Cinema City Shopping City Ploiești va începe la ora 19:00 și va fi urmată de o discuție cu membrii echipei.

O comedie savuroasă despre un „schimb de roluri” pe care patru cupluri îl acceptă pe durata unui weekend, ce se dovedește un mod haios prin care protagoniștii reușesc să-și cunoască mai bine partenerii și să renunțe la orgolii și preconcepții, „În pielea mea” propune o experiență de cinema relaxantă și amuzantă.
TRAILER: https://bit.ly/InPieleaMea
Mai multe detalii: inpieleamea.ro
Reprezentativă pentru modul în care majoritatea tinerilor se raportează la relațiile de cuplu, comedia „În pielea mea” îi reunește în distribuție pe Ioana State, George Tănase, Sergiu Costache, Oana Gherman, Vlad Gherman, Azaleea Necula, Alexandra Răduță, Gabriel Vatavu, alături de Ioana Ginghină, Mihai Găinușă, Daria Jane și alții.
Regizorul și scenaristul Paul Decu, absolvent al Facultății de Teatru UNATC „I.L.Caragiale” și al masteratului în regie de film de la MetFilm School Londra, a colaborat la realizarea primului său lungmetraj cu o echipă de profesioniști din care fac parte Adrian Pădurețu (imagine), Bogdan Ivanovici (sunet), Anca Miron (scenografie), Francisca Vass (costume).
Mai multe detalii, imagini de la filmări, fragmente din film și declarații din partea actorilor sunt disponibile pe paginile social media ale filmului de Facebook, Instagram, TikTok.
„În Pielea Mea” este un film produs de: CB MOTION PICTURES.
Producător asociat: MAGNETIC MEDIA PRODUCTIONS; Producător executiv: Adela Mara.
Manager producție: Iulia Cezara Roșu.
Casting: ELEPHANT MEDIA.
Realizat cu sprijinul:
Co-finanțatori: C&C HOUSE RESIDENCE, S&I BEST CORPORATION WEB DESIGN, CLIMA FREON
Sponsori: CLINICA RMN TINERETULUI; CLINICA IMAMED; OMV PETROM; MIKO BEAUTY PALACE; ȘERBAN & ASOCIAȚII; ESTEEM BODY SCULPT & SPA; PIZZERIA VOLARE; MERLIN’S; DOWNTOWN FITNESS MATEI BASARAB; THE COFFEE HOUSE; CLAUMAR PESCAR; UNIVERSITATEA DE ȘTIINȚE AGRONOMICE ȘI MEDICINĂ VETERINARĂ BUCUREȘTI
Parteneri: AUTO ITALIA IMPEX SRL; KGM BUCUREȘTI – SMT PALLADY; RAZELM LUXURY RESORT – JURILOVCA; SCEMTOVICI & BENOWITZ GALLERY; CREATIVE AVOCADOS; ALCHEMICO.
Partener social: Asociația „România Zâmbește”.
Distribuitor: T.R.I.B.E. Films.
www.facebook.com/TribeFilms.ro – www.instagram.com/tribefilms.ro/
Partener media principal: VIRGIN RADIO ROMANIA
Parteneri media: CineFan, News.ro, Zile și Nopți, Cinemap, Revista FILM, Playtech, Happ.ro, Cinefilia, Daily Magazine, Filme-carti, MovieNews, The Movienator, Munteanu.
Eveniment
Peste 1400 de spectatori entuziaști la premiera de gală a comediei ÎN PIELEA MEA, cu: George Tănase, Ioana State, Vlad Gherman, Oana Gherman, Sergiu Costache, Azaleea Necula, Alexandra Răduță, Gabriel Vatavu, Ioana Ginghină, Daria Jane, Mihai Găinușă
Premiera de gală a comediei „În pielea mea” de la Cinema City AFI Cotroceni București a fost primită pe 9 februarie de peste 1400 de spectatori cu aplauze, râsete și bucurie.
Numeroase vedete și influenceri au fost alături de actorii George Tănase, Ioana State, Alexandra Răduță, Gabriel Vatavu, Vlad Gherman, Oana Gherman, Sergiu Costache, Azaleea Necula, Ioana Ginghină, Mihai Găinușă, Daria Jane, Cătălin Coșarcă și Toto Dumitrescu.
„Este o comedie care nu urmărește tiparele ultimelor comedii lansate în ultimul timp la noi. Filmul are o narațiune jucăușă cu personaje construite în jurul unei tematici aprins dezbătută în societatea de astăzi. Filmul nu conține înjurături și este bazat pe situații inspirate din viața reală.”, spune regizorul Paul Decu.
Echipa filmului „În pielea mea”, scris și regizat de Paul Decu, propune spectatorilor o abordare amuzantă a unei situații des întâlnite în micile certuri dintr-un cuplu: pentru cine e mai greu/ mai ușor. În urma unei provocări pe care patru cupluri de prieteni o duc la bun sfârșit, după multe peripeții, într-un weekend, personajele ajung să câștige o altă viziune despre relațiile lor, lăsând deoparte presupunerile, orgoliile și preconcepțiile, pentru a încerca să comunice mai bine între ei.

Cu râs pe săturate, surprize și personaje pline de viață, comedia independentă „În pielea mea” intră în cinematografele din toată țara din 10 februarie.
Spectatorilor li s-a pregătit o surpriză pentru data de 12 februarie: o seară specială „Date Night” organizată în mai multe cinematografe din rețeaua Cinema City unde toți cei care cumpără un bilet la comedia „În pielea mea” vor primi un premiu garantat din partea Avon.
Până pe 23 februarie, toți spectatorii din țară care și-au cumpărat bilet la filmul „În pielea mea” se pot înscrie în cursa pentru un iPhone 17 Pro Max, încărcând dovada achiziției biletului la cinema în formularul dedicat concursului, premiul fiind oferit prin tragere la sorți pe 24 februarie.
După proiecțiile speciale din Arad, Timișoara, Alba Iulia, Sibiu, Brașov, Cluj-Napoca, Baia Mare, Oradea, cu săli pline, multe aplauze, râsete și discuții îndelungate cu spectatorii curioși și încântați de poveste și de prestațiile actorilor, caravana „În pielea mea” continuă în mai multe orașe.
Pe 11 februarie va avea loc proiecția specială „În pielea mea” de la Cinema City din City Park Constanța, de la 18:30, unde regizorul Paul Decu și actrița Azaleea Necula, originari din Constanța și împrejurimi, vor prezenta filmul alături de colegii lor Ioana State, Alexandra Răduță și Gabriel Vatavu.
Cinema City Shopping City Galați invită spectatorii pe 12 februarie de la 18:30 la întâlnirea cu actrițele Ioana State și Azaleea Necula și regizorul Paul Decu.
Pe 13 februarie la ora 18:30, spectatorii din Iași sunt invitați la proiecția specială din Cinema City Iulius Mall, alături de regizorul Paul Decu și de actorii Gabriel Vatavu, Sergiu Costache, Azaleea Necula, Alexandra Răduță.
De „Ziua Îndrăgostiților”, pe 14 februarie, în Cinema City Iulius Mall Suceava, de la 18:30, spectatorii sunt invitați la film alături de regizorul Paul Decu și de actorii Sergiu Costache, Vlad si Oana Gherman, Alexandra Răduță.
Cineplexx Băneasa Shopping City București găzduiește o proiecție specială în prezența întregii echipe pe 15 februarie, de la 17:30.
În Craiova, regizorul Paul Decu și actorii Sergiu Costache, Azaleea Necula și Oana Gherman vor ajunge la cinematograful Inspire VIP Electroputere Mall pe 16 februarie de la ora 18:00.
Actorii Vlad Gherman, Oana Gherman și Ioana Ginghină vin la întâlnirea cu publicul din Cinema City Vivo! Pitești pe 17 februarie, de la 18:30 și vor participa la o discuție după proiecție, alături de regizorul Paul Decu.
Caravana „În pielea mea” ajunge la Cinema City Shopping City Ploiești, pe 18 februarie, de la 18:30, la proiecția specială introdusă de regizorul Paul Decu, alături de actorii Ioana State, Vlad și Oana Gherman, Azaleea Necula și Gabriel Vatavu.
O comedie actuală și spumoasă, filmul „În pielea mea” este distribuit de T.R.I.B.E. Films.
TRAILER: https://bit.ly/InPieleaMea
Site oficial: inpieleamea.ro
Mai multe detalii, imagini de la filmări, fragmente din film, declarații din partea actorilor și informații despre concursuri sunt disponibile pe paginile social media ale filmului de Facebook, Instagram, TikTok.
Adrian Pădurețu semnează imaginea filmului. De sunet s-a ocupat Bogdan Ivanovici, de scenografie Anca Miron, iar de costume Francisca Vass.
„În Pielea Mea” este un film produs de: CB MOTION PICTURES.
Producător asociat: MAGNETIC MEDIA PRODUCTIONS
Producător: Claudiu Boboc
Producător executiv: Adela Mara
Manager producție: Iulia Cezara Roșu
Casting: ELEPHANT MEDIA
Realizat cu sprijinul:
Co-finanțatori: C&C HOUSE RESIDENCE, S&I BEST CORPORATION WEB DESIGN, CLIMA FREON
Sponsori: CLINICA RMN TINERETULUI; CLINICA IMAMED; OMV PETROM; MIKO BEAUTY PALACE; ȘERBAN & ASOCIAȚII; ESTEEM BODY SCULPT & SPA; PIZZERIA VOLARE; MERLIN’S; DOWNTOWN FITNESS MATEI BASARAB; THE COFFEE HOUSE; CLAUMAR PESCAR; UNIVERSITATEA DE ȘTIINȚE AGRONOMICE ȘI MEDICINĂ VETERINARĂ BUCUREȘTI
Parteneri: AUTO ITALIA IMPEX SRL; KGM BUCUREȘTI – SMT PALLADY; RAZELM LUXURY RESORT – JURILOVCA; SCEMTOVICI & BENOWITZ GALLERY; CREATIVE AVOCADOS; ALCHEMICO.
Partener social: Asociația „România Zâmbește”.
Distribuitor: T.R.I.B.E. Films.
www.facebook.com/TribeFilms.ro – www.instagram.com/tribefilms.ro/
Partener media principal: VIRGIN RADIO ROMANIA
Parteneri media: CineFan, News.ro, Zile și Nopți, Cinemap, Revista FILM, Playtech, Happ.ro, Cinefilia, Daily Magazine, Filme-carti, MovieNews, The Movienator, Munteanu.
Eveniment
Muzica ce transforma momentele in amintiri – Rolul esential al formatiei la nunta si tendintele anului 2026
Intr-o industrie a evenimentelor aflate in continua evolutie, muzica ramane elementul care da suflet unei nunti. Fie ca este vorba despre emotie, energie sau conexiunea cu invitatii, prezenta unei formatii de nunta profesioniste poate transforma complet atmosfera si poate ridica nivelul intregului eveniment. In 2026, acest aspect devine mai important ca oricand, pe masura ce mirii cauta experiente autentice, personalizate si spectaculoase.
De ce este o formatie atat de importanta la o nunta
Muzica live nu este doar o completare sonora a petrecerii, ci un element central care influenteaza ritmul, starea de spirit si implicarea invitatilor. O formatie experimentata stie sa gestioneze dinamica intregii seri, trecand cu naturalete de la momente emotionante la cele pline de energie, mentinand intotdeauna conexiunea cu publicul.
Spre deosebire de un playlist, o formatie are capacitatea de a simti audienta, de a adapta repertoriul in timp real si de a crea momente unice, imposibil de reprodus. Voci live, instrumente reale, interpretari personalizate – toate acestea aduc un plus de calitate si rafinament evenimentului.
In plus, formatia contribuie la crearea unei atmosfere coerente, coordonand intrarea mirilor, dansul mirilor, momentele artistice si segmentele de petrecere. Practic, devine un partener cheie in buna desfasurare a nuntii.
Tendintele anului 2026 in domeniul muzicii pentru nunti
Anul 2026 aduce o serie de directii clare in preferintele mirilor si in modul in care sunt organizate petrecerile:
- Show-uri live complexe si orchestra extinsa
Formatiile cu mai multi solisti, cu instrumentisti versatili si cu show-uri scenice bine puse la punct devin un standard. Mirii cauta experiente de tip “mini-concert”, care aduc spectacol si energie continua pe ringul de dans. - Repertoriu personalizat si consultanta muzicala
Mirii isi doresc ca muzica sa reflecte povestea lor. Formatiile care ofera sedinte de consultanta, adaptari ale pieselor preferate si structuri muzicale la cerere sunt foarte cautate. - Momente artistice tematice si momente-surpriza
In 2026 cresc in popularitate momentele speciale: vioara electrica, saxofon, momente cu acordeon live, show-uri interactive cu invitatii, mixuri moderne intre genuri sau reinterpretari spectaculoase ale pieselor clasice. - Combinatia Formatie + DJ
Pentru un flux perfect al petrecerii, multe cupluri aleg pachetul complet. Formatia asigura momentele majore si atmosfera live, iar DJ-ul completeaza cu mixuri moderne, pauze elegante si transiztii fluide. - Experiente vizuale premium
Nu doar sunetul conteaza in 2026, ci si modul in care arata scena: lumini inteligente, efecte speciale, ecrane LED, scenografie moderna si coregrafii adaptate muzicii. Totul pentru un impact vizual memorabil.
Concluzie
O formatie profesionista este, fara indoiala, inima unei nunti reusite. In 2026, accentul cade pe autenticitate, energie si momentul live – elemente ce nu pot fi recreate prin alte mijloace. O formatie nunta nu doar canta, ci creeaza emotii, aduna oamenii pe ringul de dans si transforma o petrecere obisnuita intr-un eveniment de neuitat.
Alegerea formatiei potrivite este una dintre cele mai importante decizii ale mirilor si poate face diferenta dintre o nunta frumoasa si una memorabila.
-
Afaceriacum 2 luniSEO pentru „conversion-focused content”: cum transformă firmele vizibilitatea în rezultate comerciale reale
-
Sportacum 2 luniHuawei Watch Fit 5 Pro: Alegerea Perfectă pentru Un Stil de Viață Activ și Elegant
-
Uncategorizedacum 3 luniCum îți dezvolți afacerea din București cu ajutorul unei autoutilitare fiabile
-
Uncategorizedacum 3 luni
Arhitectura unei experiențe impecabile: când ospătarii sunt esența evenimentului
-
Uncategorizedacum 2 luni
Studiu: Wegovy protejează masa musculară mai eficient decât Mounjaro
-
Viața în Prahovaacum 2 săptămâniCum influențează viteza de deplasare aderența mașinii?
-
Exclusivacum 2 luniFestivalul Suflet de România: Peste 100 de producători și artizani locali, apreciați de 25.000 de participanți sosiți pe Domeniul Regal Săvârșin
-
Uncategorizedacum 2 luni
Noi date clinice ECO 2026: Doza superioară de Wegovy® generează o slăbire de aproape 28% și protejează masa musculară



